Haziran Ayında Balayına Gidilecek Yerler, Yazın balayı yapmak gibisi var mı? Sıcak yaz günleri aşkı da uyandırır, tutku daimi olur! Peki, nereye gitmeli? Aşağıda yurt içi ve yurt dışı haziran ayı en iyi  balayı  rotası olarak seçtik. Aralarında mutlaka gönlüne göre olan bir yer vardır! 

 

Kapadokya: Renklerin Mükemmel Uyumu

Kapadokya Haziran ayında bir başka güzel. Kışın çok soğuk yaz aylarında da çok sıcak geçen bu yeri ziyaret etmek için ideal süre kısıtlı. Ya Eylül-Ekim ayları ya da Mayıs-Haziran ayları Kapadokya için ideal. Ancak Haziran diğer aylardan daha baskın. Kapadokya geziniz boyunca yer altı şehirlerini ziyaret edebilir, balonla bölgenin harika coğrafyasına kuş bakışı bakabilir ya da Peribacalarını ziyaret edebilirsiniz. Otantik Kapadokya butik otelleri arasından seçim yaparak bölgenin ruhunu konaklama sırasında da hissedebilirsiniz. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde el işi ürünlere göz atmayı unutmayın.

 

Selanik: Hem Yakın Hem Tanıdık

Haziran ayında yurt dışı tatil seçenekleri arasından seçim yapmak istiyorsanız Selanik tam da size göre. Yunanistan’ın bu sevimli şehri bizim için oldukça önemli. Selanik ziyaretiniz boyunca Atatürk’ün Evini ziyaret edebilir, daha sonra yakındaki plajlarda Ege Denizinin tadını çıkarabilirsiniz. Haziran ayında deniz hafif serin olsa da sadece sahilde bile dinlenmek yenilenmenize yardımcı olacak. Ayrıca Selanik uçak korkusu olanlar için harika bir rota. İstanbul’dan kalkan otobüslerle bu şehre ulaşmak mümkün, Ayrıca selanik otel fiyatları her bütceye uygun.

 

Bolu: Doğayla Baş Başa Kalıp Romantizm İsteyenlere

Haziran ayı tatil seçenekleri arasına doğayla iç içe bir rota eklemek isterseniz listenize mutlaka Bolu’yu da ekleyin. İlkbaharın bereketli yağışlarından sonra yemyeşil olarak Bolu, aynı zamanda romantik tatil yapmak isteyenler için de harika bir seçenek. Eğer doğa yürüyüşlerini seviyorsanız göller bölgesinde birbirinden güzel manzaralara sahip trekking rotaları var. Her seviyeye uygun trekking rotaları sayesinde Bolu’nun eşsiz doğasını keşfedebilirsiniz. Bolu otelleri ve Bolu otel fiyatları

 

Ayder Yaylası: Yeşilin Bin Bir Tonu

Karadeniz’in tüm yaylaları yeşilin tüm tonlarını kusursuz bir şekilde gözler önüne seriyor. Yaz ve kış hiçbir zaman ziyaretçisi eksik olmayan Ayder yaylası bir başka güzel. Özellikle Haziran ayında kış sonrası çağlayan ırmakları görebilir, temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Diğer bölgelere göre oldukça serin olan yayla, sıcaktan bunalanlara harika bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Rize Ayder yaylası Otelleri 

 

Beyrut: Doğunun İncisi

Lübnan’ın başkenti ve en büyük kenti olan Beyrut, Haziran ayında ideal bir tatil rotası. Akdeniz kıyısında yer alan bu şehir, Orta Doğunun tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Muhammed El-Emin Camisi, eski kent merkezi, Beyrut Ulusal Müzesi görülmeye değer yerler arasında yer alıyor. Ayrıca Beyrut mutfağı dünya çapında bir üne sahip. Türk mutfağıyla benzerlik gösteren Beyrut mutfağı, baharatlar ve etlerle benzersiz bir deneyim sunuyor. Beyrut otelleri ve Beyrut otel fiyatları

 

Maldivler: Romantizim ve Huzur

Maldivler her mevsim güzel, Doğanın en iyi sakladığı sır, Maldivler... Derin mavi Hint Okyanusu’nda inci taneleri gibi serpilmiş 26 atolde toplanmış 1190 ada topluluğu Maldiv Cumhuriyeti’ni oluşturuyor. Adalar ve adaları çevreleyen mercan kayalarının arasında kalan lagünlerin beyaz kum renginin okyanusun derin mavisiyle uyumu, dünyadaki nadir doğa harikalarından birini sunuyor. Maldivler’i farklılaştıran en büyük özellik ise bembeyaz, incecik tanelerden oluşan kumsalları... Maldiveler Balayı için bütçenizi biraz yüksek tutarsanız maldivlerde eşsiz bir balayı tatili geçire bilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tekşey Maldiv Otel Fiyatları nı incelemek ve sitemizde bulunan 543 otel arasından bütcenizi uygun otele rezervasyon yapmak, Maldive uçak bileti almak için hizmet bedeli ödemeden rezervasyon yapa bilirsiniz. 

 

Maldivler size unutulmaz bir balayı tatili sunacak. 

 

Haziran ayında tatil yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirin. Ucuz uçak bileti ve ucuz otel rezervasyonu seçenekleriyle birbirinden güzel şehirleri uygun bütçelerle ziyaret edebilirsiniz. Haziran ayı tatilinizi planlamak için elinizi çabuk tutun ve hemen otel aramaya başlayın.

Call Center