Haziran Ayında Gidilecek Yerler

Tatil dönemi yaklaşıyor. Erken tatilin tadını çıkarmak ister misiniz? Haziran ayında gidilecek yerler, yazın kalabalığından uzakta tatil yapmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaz boyunca yurt içi tatil ve yurt dışı tatil yaparak hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebilirsiniz. İster deniz tatili ister doğa tatili yapın, Haziran ayında tatil yapmak harika bir seçim olacak.

 

Tatil planlarını yapanların daha kolay seçim yapması için tatil rotalarını ikiye ayırdık. Ülke dışında çıkmadan tatil yapmak isteyenler Haziran ayında yurt içinde gidilecek yerler altında birbirinden farklı seçenekler bulabilir.

 

Eğer farklı ülkeleri görüp farklı kültürleri keşfetmek istiyorsanız Haziran ayında yurt dışında gidilecek yerler listemize bakmayı unutmayın.

Haziran Ayında Yurt İçinde Gidilecek Yerler 

 


Dalyan: Sakinliğin Tadını Çıkarın 
Haziran ayında okullar kapanmadan önce Dalyan bir başka güzel oluyor. Tatilciler akın etmeden bu harika tatil beldesinin tadını çıkarabilirsiniz. Dalyan denildiğinde birçok kişinin aklına caretta carettalar gelir. Siz de bu sevimli canlıların her sene yumurtalarını bıraktığı İztuzu plajını ziyaret edebilirsiniz.

 

Eskişehir: Canlı ve Eğlenceli

Yüksek hızlı tren sayesinde İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde oturanlar kısa sürede Eskişehir’e ulaşabilir. Kısa bir yolculuğun ardından bu öğrenci dostu şehirde şehrin kalabalığından uzaklaşabilirsiniz. Haziran ayı boyunca öğrenciler hala şehirde olacağı için hem gece hem de gündüz hareketliliğe tanıklık edebilirsiniz.

 

Marmaris: Dingin Deniz ve Sıcak Güneş

Kış aylarından sonra ısınarak kendiniz yaza hazırlayın. Haziran ayında gidilecek yerler arasında tartışmasız olarak Marmaris yer alıyor. Turunç koyu, sakin denizi ve kemiklerinizi ısıtan güneşiyle size harika bir tatil deneyimi yaşatacak.

 

Haziran Ayında Yurt Dışında Gidilecek Yerler

 


Kopenhag: Eğlence Ve Sakinlik 
Kopenhag, Avrupa şehirleri arasında en sakin ama bir o kadar da eğlenceli şehirlerden biri. Kış aylarının oldukça soğuk geçtiği bu şehir Haziran ayında ideal sıcaklığa ulaşıyor. Kopenhag dünyanın bisiklet dostu şehirleri arasında yer alıyor. Bu nedenle yürüyerek dolaşmak yerine bisikletle benzersiz bir şehir turu yapabilirsiniz. Ayrıca İsveç’in Malmö kentine de geçerek bir tatilde iki şehir görebilirsiniz.

 

Londra: İngiltere’nin Göz Bebeği

Londra denilince herkesin aklına kapalı hava ve yağmur gelir. Ancak Haziran ayı, Londra’yı ziyaret etmek için en ideal aylardan biri olabilir. Yağışın nispeten daha az olduğu bu ayda şehir birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapar. Tatil boyunca müzeleri keşfedebilir, yemyeşil parklarda dinlenebilir ya da yakındaki küçük kasabaları ziyaret edebilirsiniz.

 

Batum: Vizesiz Seyahat Edin

Eğer Haziran ayını yurtdışında geçirmek ama vize ile uğraşmak istemiyorsanız Batum harika bir seçenek. Rize, Trabzon ve Artvin gibi şehirlere oldukça yakın olan Batum, Gürcistan’ın en gelişmiş şehirleri arasında. İstanbul, Ankara ve Antalya’dan Gürcistan’ı ziyaret etmek isteyenler ise en uygun 

 

Call Center