KURUMSAL SEYAHAT HİZMETLERİ

Günümüzde kurumsal firmaların en büyük gider kalemlerinden birini Kurumsal seyahat harcamaları oluşturur. Bu harcamaları en aza indirmek aslında çok kolay! iş seyahatleriniz için en iyi fiyat alternatiflerine ulaşa bilirsiniz. 

Amacımız, iş ortaklarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir.

Polo Turizm, deneyimli seyahat uzmanları ve operasyon ekibiyle, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun ürün ve hizmetlerle karşılamaya yönelik çözümleri tek bir çatı altında sunar.

Polo Turizm ile çalışmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar, pazardaki en geniş online konaklama veri bankalarına  %100 canlı müsaitlik güncellemesiyle birlikte ulaşa bilirsiniz. Portföyümüzde düşük fiyatlı otellerden lüks otellere, self-catering tesislere kadar Türkiye'de ve Dünya genelinde 1.200,000’den fazla otele en iyi fiyatlarla online rezervasyon yapa bilirsiniz. 

Polo Turizm ile Dünya genelinde 500'den fazla tarifeli ve charter havayolu şirketi ile en iyi fiyatlar ve hizmet bedeli ödemeden rezervasyon yaptırarak bilet kestirmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Rezervasyon uzmanlarımız sizin için biletlerinizi takip edip c-in işlemlerinizi, sizin istediğiniz şekilde yapar. Seyahat planlarınız çok fazla değişiyorsa endişe etmeyin sizin için tarih değişikliği ve iptal edile bilen esnek sınıf biletleri tercih ederek seyahat maliyetlerinizi ani plan değişikliklerinden etkilenmeyecek şekilde organize ederek iptal ve değişiklik cezalarından sizi koruruz. 

Şirket konaklama politikaları entegrasyonu 

*Otel; Dünya’da 1.200.000’den fazla otel 200+ ülke 60.000+ destinasyonda 
*Online rezervasyon kurumsal otel rezervasyonu 

*Kurumsal Seyahat Yönetimi, Şirket maliyet takibi, Kurumsal konaklama, Kurumsal uçak bileti, kurumsal araç kiralama anlaşmaları yönetimi Kurumsal müşteri tüm çalışanlarına özel kampanyalar Konaklama raporu ve analiz *hizmeti %60'a varan indirimlerden üyelere özel fırsatlar Rezervasyon onayında gerçek müsaitlik ve anında onay Dünya çapında yüksek kalitedeki *binlerce seyahat ürününe kolay erişim Yıllık bütçede %15’e varan tasarruf imkanı 185 ülkede, 700 destinasyonda 24000+ transfer Uçuş;Tüm Tarifeli *Uçuşlar ve hizmet bedeli indirimleri Araç Kiralama; 500+ sağlayıcı 30000 kiralama noktası 170+ Ülkede hizmet

*Sürpriz vergi yok; vergiler fiyata dahil

*Kur dalgalanmalarından etkilenmeden Türk Lirası ile ödeme ve sabit fiyat

*145 ülkede araç kiralama hizmeti. 

*Tüm hizmetlerde taksit imkânı

*Sanal Pos 3D-Secure %100 güvenli ödeme sistemi

*7 / 24 acil destek

www.poloturizm.com

Polo Turizm ile farklı bir Dünya keşfedin! İspanya, İtalya, Yunanistan, Türkiye ve en popüler şehirler dahil olmak üzere kıta Avrupası, Afrika, Uzak Doğu, Amerika ve Akdeniz boyunca kent merkezlerinde ve sahillerde  400.000’den fazla otel 180+ ülke 60.000+ destinasyonda online rezervasyon ve taksit avantajı seçeneği sunuyoruz. %40'a varan müthiş indirimlerimizi, ücretsiz geceleme fırsatlarımızı, erken ve son dakika rezervasyon avantajlarımızı kaçırmamak için lütfen sistemimize üye olun.

Şirketinize uygun Kurumsal Seyahat Hizmetleri ve avantajlı konaklama alternatiflerini belirlemek için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

 

Call Center