Uçak biletinizi size en uygun havayolu ve tarife seçeneği ile satın aldıktan sonra poloturizm.com üzerinden otel rezervasyonunuzu, transfer ve araç kiralama hizmetinizi de online olarak gerçekleştirebilirsiniz. On binlerce otel seçeneği ve 1500’ü aşkın tedarikçiden temin edilen transfer ile iş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adresten gerçekleştirmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

 

Yurt içinde veya yurt dışında, geniş ürün ağımız ve en yoğun anlarınızda gerçekleştirdiğiniz son dakika seyahat planlarınızda bile, alışkanlıklarınıza göre şekillendirebileceğiniz ek hizmetlerimizle, konforlu iş seyahatlerinizde polo turizm olarak yanınızdayız.

 

Planlı ya da plansız fark etmez; yapacağınız iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetini dakikalar içinde yalnızca tek bir adresten gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzu daha konforlu bir hale getirmek ve değişiklik/iptal haklarını elinde tutarak tüm risklere karşı hazırlıklı olmak için size sunduğumuz rezervasyon alternatiflerinden faydalanabilir, kurumsal seyahat organizasyonlarınızı hızlı, güvenli ve ekonomik olarak çöze bilirsiniz. 

 

Call Center