Konuklarımızdan en çok gelen sorulara hızlı cevaplar

 

Rezervasyonumda değişiklik yapabilir miyim (kişi sayısı - tarih gibi)

Evet! Polotatil.com üyelik sayfanızda kayıtlı rezervasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Tesisin koşullarına bağlı olarak şunları yapabilirsiniz.

  • Chek in / chek out saatlerini değiştirmek
  • Tarih değiştirmek
  • Rezervasyonu iptal etmek
  • Konuk bilgilerini değiştirmek
  • Yatak tipi seçmek
  • Oda tipini değiştirmek
  • Pansiyon tipini değiştirmek
  • Talep göndermek
  • Tesisle iletişime geçmek

 

Oda ve tesis özellikleri hakkında daha fala bilgiyi nereden edinebilirim?

Oda ve tesis özelliklerini otel detay sayfasında bulabilirsiniz. Rezervasyon yaptırdıktan sonra mail adresinize gönderilen kayıt formunda da tesis hakkında detaylı bilgi yer almaktadır, tesis hakkında merak ettiğiniz sorular var ise seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  

 

Check-in saatlerini dışında otele giriş yapacağım. 

Bu ihtiyacınızı karşılamak için elinden geleni yapacak olan tesis tir, ama talebiniz garanti edilemez. tesisin doluluk durumuna göre talebinize cevap verilir. Erken veya geç check-in/check-out talep edebilirsiniz, tesisler yüksek doluluk yaşadıkları dönemlerde erken check-in ve geç check-out işlemleri için ekstra ücret talep edebilir. 

 

Onay e-postamı bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

E-postanızı üyelik sayfanızdan rezervasyonunuzun içine girerek tekrar gönderilmesini isteye bilirsiniz. Gelen kutunuzu ve spam/reklam klasörünüzü de kontrol edin. 

 

Nasıl fatura alabilirim?

Polotatil.com yurtiçi ve yurtdışı seyahat harcamalarınız için rezervasyonunuz gerçekleştikten sonra, rezervasyon sırasında girmiş olduğunuz fatura bilgilerinize faturanızı keserek otomatik olarak e-fatura gönderecektir. Faturanız elinize ulaşmaz ise üyelik sayfanızdan tekrar talepte buluna bilirsiniz. 

 

Çocuk'lar için tam ücret mi ödeyeceğim?

Genellikle aksi belirtimedği sürece, 2 yetişkinin yanında bulunan 1. 0-2.99 yaş arası bebekler için tesisler ücret almaz. 3-5.99 yaş arası çocuklar için bir çok tesis ücret talep etmez nadiren şehir otellerinde ücret talep edile bilir rezervasyon sırasında belirtilir, 6-12 yaş arası çocuklar için bir çok tesis %50 ücret talep etmektedir, şayet çocuk sayısı birden fazla ise çocuk yaşlarına ve rezervasyon sırasında seçmiş olduğunuz oda katagorisine göre (aile odası, suit, Connection Oda) gibi tesisler farklı çocuk fiyat kondisyonları uygulaya bilir, detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Çocuk'lar için ilave yatak/bebek karyolası alabilir miyiz?

Ebeveynleri ile aynı odada konaklayan 0-2.99 yaş aralığındaki bebekler için önceden talep edilmesi durumunda otel odaya bebek beşiği koyacaktır.
3-5,99 ve 6-12 yaş aralığında çocuklar için açılır kapanır yatak odaya konulmaktadır, farklı oda tipleri için aile odası, suit, Connection Oda gibi çocuklar için ebevenyleri ile aynı standartlarda yatak yer almaktadır. 

 

Çift kişilik oda ile iki yataklı oda arasındaki fark nedir?

Çift kişilik odada çift kişilik bir yatak, iki yataklı odada ise 2 adet tek kişilik yatak yer almaktadır. Genellikle otel odaları standart oda olarak geçer rezervasyon sırasında çift kişilik bir yatakmı yoksa iki ayrı yataklı bir odamı istediğinizi lütfen belirtin. Tesisler ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinden geleni yapacaktır. 

 

Uçak bileti rezervasyonu yapa bilirmiyim?

Akıllı arama motorumuzdan uçak bileti sekmesini seçerek dünya genelinde 500 ün üzerinde tarifeli ve chartır havayolu şirketinin fiyatlarını ve tarifelerini görüntüleye bilir, ödeme yapmadan ön rezervasyon yaparak keseceğiniz bilet için fiyat sabitleye bilir ve biletinize opsiyon tarihi alabilirsiniz. Rezerve ettiğiniz biletinizi opsiyon tarihinden önce ödemesini yaparak kesmeyi unutmayınız.

 

Transfer rezervasyonu yapa bilirmiyim?

127 ülkede 18 bin noktada  ekonomik transfer, kişiye özel münferit transfer ve lüks transfer seceneklerini inceleyerek size uygun transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. transfer hizmeti genellikle havalimanından rezervasyon yapmış olduğunuz otele veya konaklamış olduğunuz otelden havalimanı, gar veya otobüs terminalina olabilir. 

 

Uçak bileti, Otel ve Transfer rezervasyonumu aynı anda yapabilirmiyim?

Polotatil.com sepet mantığı ile çalışmaktadır, sepete eklemiş olduğunuz ürünler 30 dk boyunca sepette tutulur aynı anda sepete birden fazla ürün ekleyerek tek seferde tüm ürünlerin satın almasını gerçekleştire bilirsiniz. 

 

 

 

 

Call Center